| Sch. Sta BSP |
1. | Myna Roman - Göksel Capan Cansu, | 2. | Baltag Lucian - Babushchak Angelina, UTSC Starlight - Wien | 3. | Kuranov Nikolai - Dimitrov Gabriella, Dance studio Antares |
| Sch. La BSP |
1. | Kuranov Nikolai - Dimitrov Gabriella, Dance studio Antares | 2. | Baltag Lucian - Babushchak Angelina, UTSC Starlight - Wien | 3. | Amvrosov Alexander - Malik Elisabeth, TSK Danceland | 4. | Myna Roman - Göksel Capan Cansu, | 5. | Bozian Fabian - Sarnecka Maya, Danceland | 6. | Rusu Mark - Karoian Sophie, Danceland | 7. | Kraft Michael - Feiertag Vanessa, | 8. | Tolos Christina - Feiertag Maya, |
| Sch. Sta D |
1. | Rusu Daniel - Bahnaru Milena, Starlight - Wien | 2. | Pintea Dominik - Travulka Victoria, Forum - Wolkersdorf | 3. | Kudlacek Daniel - Oleksyn Julia, Starlight - Wien |
| Sch. Sta C |
1. | Rusu Daniel - Bahnaru Milena, Starlight - Wien | 2. | Megre David - Prellberg Alisa Olga, Forum - Wolkersdorf |
| Sch. La D |
1. | Borusevych Arsen - Arkhipova Linda, Modena - Wien | 2. | Krunic Andrej - Zöchbauer Hanna, Spirit of Dance TSC St. Pölten | 3. | Rusu Daniel - Bahnaru Milena, Starlight - Wien | 4. | Krammer Nico - Krammer Jennifer, Titan Deutsch Wagram | 5. | Jozic Matej - Gall Selina, Schwarz - Weiß - Wien | 6. | Kudlacek Daniel - Oleksyn Julia, Starlight - Wien | 7. | Galuszka Emanuel - Kostandyan Sara, Modena - Wien | 8. | Vishneuski Yan - Madatian Sofia, Modena - Wien | 9. | Hamberger Michael - Wörndl Katharina, Jeunesse |
| Sch. La C |
1. | Megre David - Prellberg Alisa Olga, Forum - Wolkersdorf | 2. | Borusevych Arsen - Arkhipova Linda, Modena - Wien | 3. | Pintea Dominik - Travulka Victoria, Forum - Wolkersdorf |
| Jun. I Sta D |
1. | Rennison Martin - Sert Beyza, Starlight - Wien | 2. | Drofenik Taro - Wolnik Nicola, Forum - Wolkersdorf | 3. | Rusu Daniel - Bahnaru Milena, Starlight - Wien | 4. | Glück Jakob - Schober Magdalena, Juventus - Wien | 5. | Maslov Grigoriy - Pfeiler Aisha Leoni, Modena - Wien |
| Jun. I Sta C |
1. | Rennison Martin - Sert Beyza, Starlight - Wien | 2. | Megre David - Prellberg Alisa Olga, Forum - Wolkersdorf | 3. | Soitu Marcus - Horvat Emma, Forum - Wolkersdorf |
| Jun. I Sta B |
1. | Krunic Aleksej - Esquivel-Villafranca Elizaveta, Spirit of Dance TSC St. Pölten | 2. | Rennison Martin - Sert Beyza, Starlight - Wien |
| Jun. I La D |
1. | Drofenik Taro - Wolnik Nicola, Forum - Wolkersdorf | 2. | Sacha Maximilian - Holy Roswitha, Titan Deutsch Wagram | 3. | Borusevych Arsen - Arkhipova Linda, Modena - Wien | 4. | Rennison Martin - Sert Beyza, Starlight - Wien | 5. | Jozic Matej - Gall Selina, Schwarz - Weiß - Wien | 6. | Perna Dario - Mendlik Catherina Maria, Dance Unity | 7. | Galuszka Emanuel - Kostandyan Sara, Modena - Wien | 8. | Krammer Nico - Krammer Jennifer, Titan Deutsch Wagram | 9. | Hamberger Michael - Wörndl Katharina, Jeunesse | 9. | Vishneuski Yan - Madatian Sofia, Modena - Wien | 11. | Glück Jakob - Schober Magdalena, Juventus - Wien |
| Jun. I La C |
1. | Maslov Grigoriy - Pfeiler Aisha Leoni, Modena - Wien | 2. | Soitu Marcus - Horvat Emma, Forum - Wolkersdorf | 3. | Megre David - Prellberg Alisa Olga, Forum - Wolkersdorf | 4. | Drofenik Taro - Wolnik Nicola, Forum - Wolkersdorf | 5. | Pintea Dominik - Travulka Victoria, Forum - Wolkersdorf |
| Jun. I La B |
1. | Krunic Aleksej - Esquivel-Villafranca Elizaveta, Spirit of Dance TSC St. Pölten | 2. | Maslov Grigoriy - Pfeiler Aisha Leoni, Modena - Wien |
| Jun. II Sta C |
1. | Reinberger Lukas - Lachmuth Linda, Vienna Dance | 2. | Soukup Kai - Schulz Julia, Raiffeisenbank Gänserndorf |
| Jun. II Sta B |
1. | Toparcean Raul - Beissel Julia, Juventus - Wien | 2. | Reinberger Lukas - Lachmuth Linda, Vienna Dance |
| Jun. II La D |
1. | Rainer Jakob - Rainer Maria, HIB Saalfelden | 2. | Marics Dominik - Relatic Lena, Choice Styria | 3. | Stehlik Sebastian - Minarik Chiara, Schwarz - Weiß - Wien | 4. | Woisetschläger Florian - Lalic Lara, Titan Deutsch Wagram |
| Jun. II La C |
1. | Sunko Luca - Eckhart Leonie Bianca, Lets Dance Graz | 2. | Zier Fabian - Gold Josephine, Titan Deutsch Wagram | 3. | Willinger Mateo - Reimer Viktoria, Schwarz - Weiß - Wien | 4. | Zettl Lukas - Schacher Amelie, Titan Deutsch Wagram | 5. | Rainer Jakob - Rainer Maria, HIB Saalfelden |
| Jun. II La B |
1. | Toparcean Raul - Beissel Julia, Juventus - Wien | 2. | Soukup Kai - Schulz Julia, Raiffeisenbank Gänserndorf | 3. | Sunko Luca - Eckhart Leonie Bianca, Lets Dance Graz | 4. | Reinberger Lukas - Lachmuth Linda, Vienna Dance |
| Jug. Sta C |
1. | Reinberger Stefan - Markovic Milica, Raiffeisenbank Gänserndorf | 2. | Tinhof Felix - Kowarik Christina, Dance & Lifestyle Salzburg | 3. | Lauda Dominik - Hirschvogl Lena, Aktiv |
| Jug. La D |
1. | Kinzer Lukas - Hojas Nadine, Eleganza Köflach | 2. | Fernandez Diego-Guillermo - Fernandez Lorena-Andrea, Aktiv | 3. | Gruber Simon - Schmoigl Laura, Jeunesse |
| Jug. La C |
1. | Vecsey Zalan - Fraißler Anna, Lets Dance Graz | 2. | Wagner Nicolas - Kroesen Veronika, 1. TTK GOLD WEISS Innsbruck | 3. | Reinberger Stefan - Markovic Milica, Raiffeisenbank Gänserndorf | 4. | Tinhof Felix - Kowarik Christina, Dance & Lifestyle Salzburg | 5. | Kinzer Lukas - Hojas Nadine, Eleganza Köflach |
| Jug. La B |
1. | Huss Michael - Huber Alina, Jeunesse | 2. | Lauda Dominik - Hirschvogl Lena, Aktiv | 3. | Vecsey Zalan - Fraißler Anna, Lets Dance Graz |
|