| Sch. Sta BSP |
1. | Baltag Lucian - Babushchak Angelina, UTSC Starlight - Wien | 2. | Myna Roman - Göksel Capan Cansu, | 3. | Crane Rodion - Kentsalo Sofia, | 4. | Vakarov Vladyslav - Vrubel Renette, Dance studio Antares | 5. | Crane David - Köhler Rosa, UTSC Starlight - Wien | 6. | Kuranov Nikolai - Dimitrov Gabriella, Dance studio Antares |
| Sch. La BSP |
1. | Hairapetjan Michelle - Hairapetjan Nicole, Dance studio Antares | 2. | Magosi Dora - Platzer Laura Sophie, | 3. | Kuranov Nikolai - Dimitrov Gabriella, Dance studio Antares | 4. | Baltag Lucian - Babushchak Angelina, UTSC Starlight - Wien | 5. | Holland Mathias - Schwenter Elina, TSC academy of dance | 6. | Myna Roman - Göksel Capan Cansu, | 7. | Schwar Florian - Schwar Fiona, TSC Eleganza | 8. | Crane Rodion - Kentsalo Sofia, | 9. | Vakarov Vladyslav - Vrubel Renette, Dance studio Antares | 10. | Plana Sofia - Bübl Benjamin, Dance Studio Antares | 11. | Loschan Philipp - Tichonova Alexandra, TSK Imperial | 12. | Crane David - Köhler Rosa, UTSC Starlight - Wien | 13. | Arhipov Mark - Hermann Lilli, | 14. | Wamser Clemens - Wamser Lara, TSC academy of dance |
| Jun. Sta BSP |
1. | Baltag Laurentiv - Tys Dzvinka, | 2. | Vakarov Vladyslav - Vrubel Renette, Dance studio Antares | 3. | Vendel Martin - Jeschko Antonia, | 4. | Neulinger Markus - Neulinger Victoria, |
| Jun. La BSP |
1. | Baltag Laurentiv - Tys Dzvinka, | 2. | Vendel Martin - Jeschko Antonia, | 3. | Vakarov Vladyslav - Vrubel Renette, Dance studio Antares | 4. | Hristov Nikola - Baran Julia, | 5. | Hofmann Julian - Waltl Anna, TSC academy of dance | 6. | Damoc David - Ablasser Leanna, TSC Burghof Voitsberg | 7. | Neulinger Markus - Neulinger Victoria, |
| Sch. Sta D |
1. | Beissel Daniel - Malik Sofiya, Forum - Wolkersdorf | 2. | Rusu Daniel - Bahnaru Milena, Starlight - Wien | 3. | Megre David - Prellberg Alisa Olga, Forum - Wolkersdorf | 4. | Kudlacek Daniel - Oleksyn Julia, Starlight - Wien | 5. | Pintea Dominik - Travulka Victoria, Forum - Wolkersdorf | 6. | Schmid Raphael - Scherz Violet, Burghof Voitsberg |
| Sch. La D |
1. | Pintea Dominik - Travulka Victoria, Forum - Wolkersdorf | 2. | Krammer Nico - Krammer Jennifer, Titan Deutsch Wagram | 3. | Borusevych Arsen - Arkhipova Linda, Modena - Wien | 4. | Krunic Andrej - Zöchbauer Hanna, Spirit of Dance TSC St. Pölten | 5. | Hamberger Michael - Wörndl Katharina, Jeunesse | 6. | Rusu Daniel - Bahnaru Milena, Starlight - Wien | 7. | Kudlacek Daniel - Oleksyn Julia, Starlight - Wien | 8. | Vishneuski Yan - Madatian Sofia, Modena - Wien | 9. | Schmid Raphael - Scherz Violet, Burghof Voitsberg |
| Sch. La C |
1. | Beissel Daniel - Malik Sofiya, Forum - Wolkersdorf | 2. | Pintea Dominik - Travulka Victoria, Forum - Wolkersdorf | 3. | Megre David - Prellberg Alisa Olga, Forum - Wolkersdorf |
| Jun. I Sta D |
1. | Megre David - Prellberg Alisa Olga, Forum - Wolkersdorf | 2. | Rennison Martin - Sert Beyza, Starlight - Wien | 3. | Galusca Darius - Botgros Erika, Forum - Wolkersdorf | 4. | Drofenik Taro - Wolnik Nicola, Forum - Wolkersdorf | 5. | Gadea Alexandru-Roberto - Ermilova Elena, Imperial - Wien | 6. | Aigner David - Pramer Karina, Blau - Gelb - Linz | 7. | Pintea Dominik - Travulka Victoria, Forum - Wolkersdorf | 7. | Maslov Grigoriy - Pfeiler Aisha Leoni, Modena - Wien |
| Jun. I Sta C |
1. | Ye Denny - Gießauf Karoline, Dance Unity | 2. | Jovanovic Luka - Girfanova Gloriya, Forum - Wolkersdorf | 3. | Soitu Marcus - Horvat Emma, Forum - Wolkersdorf | 4. | Megre David - Prellberg Alisa Olga, Forum - Wolkersdorf | 5. | Beissel Daniel - Malik Sofiya, Forum - Wolkersdorf |
| Jun. I Sta B |
1. | Polscin Egor - Sarsenova Amina, Vienna Dance | 2. | Liteykin Mark - Ganusyk Sofiya, Starlight - Wien | 3. | Krunic Aleksej - Esquivel-Villafranca Elizaveta, Spirit of Dance TSC St. Pölten | 4. | Kricheli Marcel - Malacka Rebecca, Vienna Dance | 5. | Ye Denny - Gießauf Karoline, Dance Unity |
| Jun. I La D |
1. | Galusca Darius - Botgros Erika, Forum - Wolkersdorf | 2. | Drofenik Taro - Wolnik Nicola, Forum - Wolkersdorf | 3. | Rennison Martin - Sert Beyza, Starlight - Wien | 4. | Krammer Nico - Krammer Jennifer, Titan Deutsch Wagram | 5. | Borusevych Arsen - Arkhipova Linda, Modena - Wien | 6. | Perna Dario - Mendlik Catherina Maria, Dance Unity | 7. | Targonin Stefan - Fromme Alisah, Modena - Wien | 8. | Hamberger Michael - Wörndl Katharina, Jeunesse | 8. | Gadea Alexandru-Roberto - Ermilova Elena, Imperial - Wien | 10. | Vishneuski Yan - Madatian Sofia, Modena - Wien | 11. | Pintea Dominik - Travulka Victoria, Forum - Wolkersdorf |
| Jun. I La C |
1. | Ye Denny - Gießauf Karoline, Dance Unity | 2. | Soitu Marcus - Horvat Emma, Forum - Wolkersdorf | 3. | Vetchy Kevin - Schacher Elena, Titan Deutsch Wagram | 4. | Maslov Grigoriy - Pfeiler Aisha Leoni, Modena - Wien | 5. | Jovanovic Luka - Girfanova Gloriya, Forum - Wolkersdorf | 6. | Aigner David - Pramer Karina, Blau - Gelb - Linz | 7. | Pintea Dominik - Travulka Victoria, Forum - Wolkersdorf | 8. | Megre David - Prellberg Alisa Olga, Forum - Wolkersdorf | 9. | Galusca Darius - Botgros Erika, Forum - Wolkersdorf |
| Jun. I La B |
1. | Polscin Egor - Sarsenova Amina, Vienna Dance | 2. | Krunic Aleksej - Esquivel-Villafranca Elizaveta, Spirit of Dance TSC St. Pölten | 3. | Liteykin Mark - Ganusyk Sofiya, Starlight - Wien | 4. | Kricheli Marcel - Malacka Rebecca, Vienna Dance | 5. | Ye Denny - Gießauf Karoline, Dance Unity | 6. | Beissel Daniel - Malik Sofiya, Forum - Wolkersdorf |
| Jun. II Sta D |
1. | Soukup Kai - Schulz Julia, Raiffeisenbank Gänserndorf | 2. | Ortner Andreas - Greiner Paula, Grün - Rot - Wels | 3. | Rainer Jakob - Rainer Maria, HIB Saalfelden |
| Jun. II Sta C |
1. | Fandl Alexander - Strauss Livia, Eleganza Köflach | 2. | Winiarski Florian - Medinschi Scarlet, Aktiv | 3. | Klein Peter Paul - Pevzner Michelle, Modena - Wien | 4. | Reinberger Lukas - Lachmuth Linda, Vienna Dance | 5. | Grabenhofer Vincent - Grabenhofer Caroline, Burghof Voitsberg | 6. | Soukup Kai - Schulz Julia, Raiffeisenbank Gänserndorf | 7. | Malach Mark - Malach Aviva, Starlight - Wien |
| Jun. II Sta B |
1. | Toparcean Raul - Beissel Julia, Juventus - Wien | 2. | Gutmaier Maxim - Raskin Anastacia, Vienna Dance | 3. | Fandl Alexander - Strauss Livia, Eleganza Köflach |
| Jun. II La D |
1. | Posch Mathias Johann - Schwenter Anika, academy of dance | 2. | Zettl Lukas - Schacher Amelie, Titan Deutsch Wagram | 3. | Grabenhofer Vincent - Grabenhofer Caroline, Burghof Voitsberg | 4. | Rainer Jakob - Rainer Maria, HIB Saalfelden | 5. | Ortner Andreas - Greiner Paula, Grün - Rot - Wels | 6. | Wolff Tobias - Duftner Ines, 1. TTK GOLD WEISS Innsbruck |
| Jun. II La C |
1. | Klein Peter Paul - Pevzner Michelle, Modena - Wien | 2. | Sunko Luca - Eckhart Leonie Bianca, Lets Dance Graz | 3. | Reinberger Lukas - Lachmuth Linda, Vienna Dance | 4. | Frei Tim - Ogris Emilia, academy of dance | 5. | Zier Fabian - Gold Josephine, Titan Deutsch Wagram | 6. | Willinger Mateo - Reimer Viktoria, Schwarz - Weiß - Wien | 7. | Fandl Alexander - Strauss Livia, Eleganza Köflach | 8. | Posch Mathias Johann - Schwenter Anika, academy of dance | 9. | Zettl Lukas - Schacher Amelie, Titan Deutsch Wagram |
| Jun. II La B |
1. | Toparcean Raul - Beissel Julia, Juventus - Wien | 2. | Gutmaier Maxim - Raskin Anastacia, Vienna Dance | 3. | Winiarski Florian - Medinschi Scarlet, Aktiv | 4. | Soukup Kai - Schulz Julia, Raiffeisenbank Gänserndorf | 5. | Klein Peter Paul - Pevzner Michelle, Modena - Wien | 6. | Reinberger Lukas - Lachmuth Linda, Vienna Dance |
| Jug. Sta D |
1. | Tinhof Felix - Kowarik Christina, Dance & Lifestyle Salzburg | 2. | Kleiber Silvester - Okanovic Edita, Juventus - Wien | 3. | Spari Bastian - Spari Fabienne, Lets Dance Graz | 4. | Vana Ondrej - Bittmann Antonia, Juventus - Wien | 5. | Kräftner Jakob - Pecenik Verena, Burghof Voitsberg | 6. | Ruggenthaler Elvis - Scharler Daniela, HIB Saalfelden | 7. | Lauda Dominik - Hirschvogl Lena, Aktiv |
| Jug. Sta C |
1. | Deutschmann Lukas - Kiegerl Antonia, Burghof Voitsberg | 2. | Reinberger Stefan - Markovic Milica, Raiffeisenbank Gänserndorf | 3. | Tinhof Felix - Kowarik Christina, Dance & Lifestyle Salzburg | 4. | Schmidt Martin - Mühlbacher Lara-Samea, Juventus - Wien |
| Jug. Sta B |
1. | Mayrhofer Christian - Mayrhofer Petra, Grün - Rot - Wels | 2. | Deutschmann Lukas - Kiegerl Antonia, Burghof Voitsberg |
| Jug. Sta A |
1. | Grabenwöger Tim - Cremar Natalie, Modena - Wien | 2. | Mujiri Nikoloz - Neubauer Anna, Dance Unity | 3. | Kricheli Roy - Karpova Kseniia, Vienna Dance | 4. | Mühleder Leon - Farkas Liliane, KeepSwinging Langenzersdorf | 5. | Pop Andrei-Gabriel - Lupse Melissa-Adysa, Forum - Wien | 6. | Rührlinger Simon - Engel Lena, Dance & Lifestyle Salzburg | 7. | Catalinoiu Denis-Gabriel - Nawabi- Korienkova Laura, Forum - Wolkersdorf |
| Jug. La D |
1. | Vecsey Zalan - Fraißler Anna, Lets Dance Graz | 2. | Langmann Julian - Lieb Michelle, academy of dance | 3. | Kinzer Lukas - Hojas Nadine, Eleganza Köflach | 4. | Tinhof Felix - Kowarik Christina, Dance & Lifestyle Salzburg | 5. | Fernandez Diego-Guillermo - Fernandez Lorena-Andrea, Aktiv | 6. | Ruggenthaler Elvis - Scharler Daniela, HIB Saalfelden | 7. | Kleiber Silvester - Okanovic Edita, Juventus - Wien | 8. | Kräftner Jakob - Pecenik Verena, Burghof Voitsberg | 9. | Sinigur Eduard - Bekker Rosa, Modena - Wien | 10. | Schmidt Martin - Mühlbacher Lara-Samea, Juventus - Wien |
| Jug. La C |
1. | Huss Michael - Huber Alina, Jeunesse | 2. | Wagner Nicolas - Kroesen Veronika, 1. TTK GOLD WEISS Innsbruck | 3. | Reinberger Stefan - Markovic Milica, Raiffeisenbank Gänserndorf | 4. | Spari Bastian - Spari Fabienne, Lets Dance Graz | 5. | Vock Andreas - Schlederer Marlene, Titan Deutsch Wagram | 6. | Vecsey Zalan - Fraißler Anna, Lets Dance Graz | 7. | Hall Sebastian - Huter Maria, 1. TTK GOLD WEISS Innsbruck |
| Jug. La B |
1. | Pop Andrei-Gabriel - Lupse Melissa-Adysa, Forum - Wien | 2. | Catalinoiu Denis-Gabriel - Nawabi- Korienkova Laura, Forum - Wolkersdorf | 3. | Deutschmann Lukas - Kiegerl Antonia, Burghof Voitsberg | 4. | Mayrhofer Christian - Mayrhofer Petra, Grün - Rot - Wels | 5. | Wölfling Raphael David - Heinzmann Kim Marie, Lets Dance Graz | 6. | Huss Michael - Huber Alina, Jeunesse | 7. | Lauda Dominik - Hirschvogl Lena, Aktiv |
| Jug. La A |
1. | Grabenwöger Tim - Cremar Natalie, Modena - Wien | 2. | Mühleder Leon - Farkas Liliane, KeepSwinging Langenzersdorf | 3. | Mujiri Nikoloz - Neubauer Anna, Dance Unity | 4. | Kricheli Roy - Karpova Kseniia, Vienna Dance | 5. | Rührlinger Simon - Engel Lena, Dance & Lifestyle Salzburg | 6. | Mayrhofer Christian - Mayrhofer Petra, Grün - Rot - Wels |
|